skywalker

Klavesy pro zacatecnika, specialni pozadavky, kde shanet?

Dobry den,

Mam dotaz, jake klavesy koupit pro zacatecnika? Jde mi o to, aby nehraly jako ty detske, aby tam slo kombinovat vice zvuku tonu (aby kdyz zmacknu 2 klavesy nehrala jenom 1 a ta druha nereagovala :)), nemusi zde byt nejake vymozenosti typu zvuk elektricke kytary etc… Jde mi ciste o to ucit se hrat znelky/pisnic­ky/openingy doma pro svou potrebu :).
Bylo by take potrebne aby bylo klaves min. 61 (tedy stredni delka, staci) a mit k nim sustain pedal (nevim zda se prodava zvlast ci kolik muze stat) a aby klaviatura byla dynamicka.

Predem dekuji za pripadne rady,
Lukas Blazek.

Nejlepší odpověď
VeRe1983

Sháněj na heureka.cz a jdi po pečetích tohoto srovnávače u jednotlivých e-shopů, pokud má třeba zlatou tak je ten obchod poměrně využívaný a kvalitnější. Doporučil bych obecně muziker, muzikant, kytary, music-city, audiotek. Klávesy s dynamickým úhozem seženeš naprosto bezproblémově, jen fakt hledej u konkrétního typu i info na stránce výrobce. Tuzemští prodejci se s nějakou přesností vůbec nepářou, klidně dají k produktu i jiný obrázek. Takže až uvidíš nějaký typ, který by tě zaujal, ověř si ho. Jako typ mě napadá třeba CASIO CTK-3200, splňuje to myslím veškeré tebou vyjmenované požadavky. Cena něco pod pět tisíc. Myslím, že i Yamaha bude vyrábět něco obdobného.