Avatar uživatele
skywalker

Klavesy pro zacatecnika, specialni pozadavky, kde shanet?

Dobry den,

Mam dotaz, jake klavesy koupit pro zacatecnika? Jde mi o to, aby nehraly jako ty detske, aby tam slo kombinovat vice zvuku tonu (aby kdyz zmacknu 2 klavesy nehrala jenom 1 a ta druha nereagovala :)), nemusi zde byt nejake vymozenosti typu zvuk elektricke kytary etc… Jde mi ciste o to ucit se hrat znelky/pisnic­ky/openingy doma pro svou potrebu :).
Bylo by take potrebne aby bylo klaves min. 61 (tedy stredni delka, staci) a mit k nim sustain pedal (nevim zda se prodava zvlast ci kolik muze stat) a aby klaviatura byla dynamicka.

Predem dekuji za pripadne rady,
Lukas Blazek.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 3066 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
VeRe1983

Sháněj na heureka.cz a jdi po pečetích tohoto srovnávače u jednotlivých e-shopů, pokud má třeba zlatou tak je ten obchod poměrně využívaný a kvalitnější. Doporučil bych obecně muziker, muzikant, kytary, music-city, audiotek. Klávesy s dynamickým úhozem seženeš naprosto bezproblémově, jen fakt hledej u konkrétního typu i info na stránce výrobce. Tuzemští prodejci se s nějakou přesností vůbec nepářou, klidně dají k produktu i jiný obrázek. Takže až uvidíš nějaký typ, který by tě zaujal, ověř si ho. Jako typ mě napadá třeba CASIO CTK-3200, splňuje to myslím veškeré tebou vyjmenované požadavky. Cena něco pod pět tisíc. Myslím, že i Yamaha bude vyrábět něco obdobného.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek