Avatar uživatele
Galax

Klávesnice, nefunguje, co s tím ?

Dobrý den, mám NTB asus na kterém se mi porouchala klávesnice. Nevím proč to zlobí, napřed když jsem stiskl nějaké písmeno, tak se napsali třeba 3 jiné..... a nebo z ničeho nic se začal psát znak ,,§"… momentálně nefunguje cca polovina znaků vůbec… nezdá se mi to jako vada klávesnice, ale nevím..... neměl by někdo nějaký nápad, čím by to mohlo být? klávesnice je teď nově vyměněná cca týden… před tím fungovala bez problému…

(Promiňte, předešlý příspěvek se mi zdál „zmatený“)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4650 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

reklamovat, popř. pokud nemůžete reklamovat, tak servis. takto na dálku vám nikdo nedokáže dobře pomoci

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

u nás před barákem jsou takové stříbrné kulaté věci, kde podobné zboží ukládám, a jednou za týden je oranžové auto odveze.

ale vážně:
ad 1. proč si kupujete asus?
ad 2. proč ho dáváte do opravy? Osobně: mám již asi pátý nb, vždy koupenej novej po tom, co se starej „pokazil“, prostě nedávám do opravy, u mně prostě dostávájí záhul (sedraná písmenka, ošoupaná barva, vrzající panty, no, dostávájí zabrat).
ad 3. proč, když už ho teda do opravy dáváte, si ho při přebíraní nevyzkoušíte? (klasika, položit obě dlaně na klavésnici a projíždět nima po klávesnici, potom jednotlivě po písmenku, třeba i ve více editorech).
ad 4: teda reklamujte.
ad 5: vemte peněženku a kupte si nový nb (ne asus).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ad. arignoc-doporučuji toshibu ;D japonci vědí, jak nakládat s elektronikou a toto je důkaz

před 4650 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek