hubickova

Klávesnice na notebooku

Sestra má zájem o jeden bazarový noťas a v popisu je napsáno,že má německou klávesnici.A to je jaká?A dá se to třeba nějak změnit?

Odpovědi
Funna

základ je stejný.tj. písmena bez diakritiky…ale nenajde tam ěščřžýýáíéíéú­ů…prostě české znaky…a měnit to půjde těžko…pokud si nastaví jazyk češtinu, tak samozřejmě budou fungovat i tyto znaky, ale bude muset zjistit, kde je jaké tlačítko takže si to třeba na tu klávesu dopsat, nebo si to zapamatovat, že Š je místo 3..

Orange

Dokoupil bych něco takového a je to: http://www.gi­gacomputer.cz/cs/zbo­zi/325215-prelepky-na-klavesnici-pruhledne.html