Gami.Pet

Klávesnice

Na stare klavesnici funguji jenom 2 pismena a na nove nefunguje nic, cim to je ?

Odpovědi
nonnel

To zní jako vtip. Co to je za klávesnice. Bezdrátové nebo USB nebo PS2? Mám dojem, že to rozhodně klávesnicí nebude. Myš chodí? Jestli ano, zkus obnovit ovladač. Co máš za OS? W7 nebo XP? U W7 otevři Ovládací panely, Systém a zabezpečení, Správce zařízení najdi Klávesnice a rozklikni ji. Na typ klávesnice klikni pravým myšítkem a vyber Vlastnosti, Ovladač a klikni na Aktualizovat ovladač. Ještě se podívej na kartu Obecné, jestli je tam napsáno „Toto zařízení pracuje správně.“ Půjč si někde zaručeně funkční klávesnici a vyzkoušej ji. Jinak nevím co bych ti poradil. Pak už jen přeinstalování.