Armanej60

Klávesnice

Na klávesnici mi nefunguje tlačítko „iks“ to písmeno. Nefuguje to i když dám klávesnici na obrazovku, myslim jako že ve startu dám klávesnici a na písmena klikám. Co mám dělat

Odpovědi
tuCZek

nepoužívat X :)
sry,fakt nevim

roxy52

Tak místo X piš iks.A nebo vybírej slova,kde x není.Máme bohatej slovník a to slovo jde vždycky nahradit jiným slovem stejného významu.

elektrikář

Poslat počítač do školy, Tam mu pan učitel ukáže zač je toho loket.Jinak zkusit jinou klávesnici nebo se podívat zda v ní nemáš drobky.