Ala81

kl8vesnice

m8m hroyn7 probl0m, nem;6u ps8t na kl8vesnici 4esk8 p9smenka, nev9te n2kdo n8hodou co s t9m< 😁
Doplňuji:
Tahle otázka byla položena žertem, ale je vidět, že někomu skutečně jde jen o to odpovědět za každou cenu a na každou blbost, nicméně když jste tak snaživí, co když mám klavesové zkratky změněné anebo úplně zkázané a panel jazyků na liště nemám zobrazený?

Nejlepší odpověď
lemra@lina

Zmáčkněte vlevo alt+shift přepnete se z anglické klávesnie na českou, na notebooku to může být něco jako Fn…

Další odpovědi
anonym

Možná nemáte vybranou češtinu.

kenyrts

druhá možnost je pro ty co si nepamatují klávesové zkratky,tak dole u hodin kliknout na označení jazyka otevře se záložka a tam si vyberete jinný jazyk(a je to taky chvilka)

JayDee446

K doplnění – stačí druhým tlačítkem kliknou do lišty → Panely nástrojů → Zaškrtnout panel jazyků ;)