Fly

Kinotip – nefunguje

Dobrý den. Chcela som si pozrieť film cez kinotip (Hory majú oči). No len čo som to pustila, ukázalo sa mi, nech počkám 22 minút, že som prekročila denný limit (72 minút). Nechápem to – dne s som totiž vôbec nič nepozerala! neviete, prečo tomu tak je, alebo ako sa vyhnúť tomu čakaniu?
Moc vám ďakujem. Fl.

16:21– a teraz znovu: Pozerám asi tak 15 minút, a zrazu som vraj pozera 72 a mám čakať skoro hodinu! Neviete niekto?

Nejlepší odpověď
kapka

Já myslím, že tomu čekání se nevyhneš.
Já nepamatuji, že bych někdy na kinotipu viděla film celý v kuse. Řekla bych, že některý se zastavuje častěji a některý méně často, ale nějak to neřeším. Prostě jdu dělat něco jiného a k pc se vrátím zhruba za tolik minut, jak mi tam napsali.
Někdy je to prostě tak, jak popisuješ, ale asi s tím nic nenaděláme.

Další odpovědi
flodur

Mě to taky dělá. Používám někdy:
http://filmy.tuk­ni.cz/online-filmy/akcni/page/3/
Nejsou tam jen akční.Vlevo zadat název filmu.
http://forum.ki­notip.cz/view­topic.php?f=32&t=­67

PacMan

Raději filmy stahuju.