Lol*

Kino – Za jak dlouho?

Za jak dlouho se film, který byl v kině objeví na internetu v lepší kvalitě?

Nejlepší odpověď
BblackK

Je to film od filmu, záleží kdy se rozhodnout ho dvd/br vydat. Průměrně si myslím 4–5 měsíců, ale může to být i měsíc nebo rok. Jestli si chceš hlídat konkrétní filmy tak je nejlepší na to v profilu na csfd dát do „Chci vidět“ a nastavit upozornění.

Další odpovědi

Hned ten den kdy se začnou prodávat na DVD. Kontrolovat si to můžeš zde http://www.dvdsre­leasedates.com/
Někdy se to někomu podaří ukradnout ještě před vydáním, ale to není tak časté.