bolak

Kilometrická banka ještě raz

Ptal jsem se tu nedávno na kilometrickou banku, jestli si tam můžu započítat i zpáteční, aby ta trasa byla nad 100km. Někdo mi tu odpověděl že takhle to nejde. Co když to ale udělám tak, že si napíšu do kilometrický banky trasu Z: Prahy DO: Prahy, PŘES: Kolín, tedy nebudu to brát jako dvě trasy z Prahy do Kolína a zpátky ale jako jednu trasu Praha-Praha s mezizastávkou v Kolíně. Myslíte že to jde? :)

Odpovědi
mj81

Nejde – jedeš dvakrát po jedné trati tam a zpět, to není přípustné.