Kigo Video converter

Stáhl jsem tento converter je podobný jako Avi video a mám dotaz jak nejlépe převést stažené video v avi aby bylo možné spustit a přehrát v přehrávači zda opet do avi nebo jako dvd díky za odpověd

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli přehrávač umí přehrát avi, což je naprostá většina přehrávačů, tak není potřeba stažený film konvertovat. Pokud to neumí, je lepší ke konverzi do DVD video použít konvertor k tomu určený, např. VSO ConvertXtoDVD nebo WinAVI Vïdeo Converter. Původní kvalitu to filmu ale nevrátí.

Další odpovědi
snookerballs

Stáhni si Freemake Video Downloader (ten ti to i převede do avi) a Converter, to je lepší.