Avatar uživatele
ReHu

KFC nebo McDonald?

Doplňuji:
Také nejsem zastáncem pravidelného stravováni se zde, ale občas nějaká mňamka nezaškodí.
Kuře z KFC jsem neměla oschlé nikdy.
Bunník je můj člověk :D.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kapka, PostApMan, bestak před 4995 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

prašť jak uhoď, oba produkují nezdravou stravu a tuny zbytečného jednorázového od­padu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

Odpovím protiotázkou, pravá nebo levá ?
Je to stejná problematika.

V kostce :
McDonalds – Levnější, rychlejší příprava, větší energetická hodnota jídel, větší výběr, pravidelné sezóní zboží, nové restaurace s novým příjemnějším designem, McCoffe, snídaně, příjemnější zaměstnanci.

KFC – Řadí se mezi restaurace, jiné jednání se zákazníkem, jiný „elegantnější“ styl restaurací, zaměřené jen na kuře a saláty, rychlá obsluha výměnou za „oschlé“ kuře, slušnější hranolky s méně soli a oleje, přijatelné prostředí i pro pracovní schůzky, zázemí v USA, spojitost se SturBucks (ta kavárna, nevi mjak se píše)

Asi tak, mám rád oboje – záleží na okolnostech ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Podle toho, co mám blíž. Pokud je to McDonald, jdu do něj, pokud je to KFC, jdu do něj. Takže je to v podstatě nastejno. Je ale fakt, že víckrát zamířím do McDonaldu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Ani jedno!
Doma si raději udělám svůj karbanátek a kam se pak hrabe nějaká FastFood placka…

Jediné čemu občas neodolám jsou u Číňanů smažené rýžové nudle s kuřecím masem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Mě je to jedno.
A Chuck norris si objednal v KFC hamburger a dostal ho. Takže mu je to taky jedno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

KFC!!! Stripes menu :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Mě se líbí jak KFC tak i McDonald

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Tyto podniky navštěvuji jen vyjímečně, protože se mi nechtějí dotovat ceny těchto jídel v USA. Stahují zisky ze svých poboček ve světě do USA, aby tam tento styl stravování byl nejlevnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marvan

McDonald

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Zcela vyjimecne,protoze ja si radeji varim domam podle chuti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Asi nebudu Váš člověk, protože jsem v KFC, věřte nebo ne, nikdy nebyla.
V Mc koupím příležitostně dětem „číze“ a velice vyjímečně i něco jiného, někdy si dám i já.
Jinak mám na Mc krásné vzpomínky, když v Čr teprve pomalu začínal a já tam půl roku pracovala. Měli jsme tam opravdu skvělou partu, která se scházela i po práci /volejbal, pivko, ale to jsem tak dlouho odkládala, až jsem se tam nedostala/. Byli jsme společně v divadle na Cimermanech, zabrali jsme snad celou řadu. S jednou kolegyní kamarádím dodnes. Takže chápete, že mám k Mc z toho důvodu i jiný vztah než labužnický.
A mimochodem, muselo se tam sice dost makat a některé předpisy byly trochu divné, ale nikdy jsem si nemohla stěžovat na neférovost zaměstnavatele, spíš naopak. Nevím, jaká je situace dnes…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Jedl jsem hamburger v McDonaldu ve Zlíně, a už bych si tam v životě nic nedal. Zlatí rákosníci. Ale v KFC bych něco ochutnal ze zvědavosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Donkey

Kdybych měla umřít hlady a vybrat si mězi KFC a McDonaldem, tak ten mekáč. Jednou jsem byla v KFC a měsíc a půl byla doma se salmonelou

před 4795 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kablik

zrovna mám zapnutý TV kanál FLN a ukazují tam dobroty z nějakýho americkýho B.Good faastu, kam chodí spousta studentů z blízkých škol, mimo jiný taky levný hamburgry za 5,8–12dolarů, v přepočtu se mi to nezdá jako příliš levná strava ani pro študenty, co si myslíte?

před 4995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

No…myslím, že to nejde přepočítávat na naše příjmy v kurzu.
Pro ně to tam asi levné je.

před 4991 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek