Pecudka

Keramická závěsná kočka na plot

Poradíte mi někdo kde se dá koupit, zahlédla jsem ji cestou autem na plotě a dost se mi to líbilo. Budu moc vděčná za každý tip. Krásný den přeji 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

V nejake keramicke dilne u vas v okoli. ? Urcite by vyrobili. Nebo pres google – najit a nechat si poslat. ? 🙂 -iv-
Doplňuji:
Pecudko, a jestli se vam libi ta , kterou jste videla po ceste autem a jezdite tam casteji , tak ja jsem dost oprskla a zastavila bych se tam a zeptala. 🙂

Další odpovědi
Sůwa

Asi bys měla spíš uvažovat jak to připevnit, mohla by se zalíbit i někomu jinému. Já mívám na plotě kočku, která sama včas uteče.

terry

Souhlasím s -iv-II.
A můžeš něchat udělat 2. Vzala bych si na plot také jednu 🙂.
Kde to bylo? Třeba také pojedu okolo.