arygnoc

Keď na nejaké fórum alebo sociálnu sieť napíšem vetu, v ktorej sa budú vyskytovať slová

Obama (prípadne prezident alebo No One), bomba a Alláh AKbar, začne mi za 2 minúty búchať na dvere FBI?

Nejlepší odpověď
anonym

Za 2 minuty Vám rozhodně nikdo bouchat na dveře nebude. Dále se sleduje vždy jen vytipovaná síť.

Další odpovědi
Funna

už je to tu 14 minut…a bouchá někdo??

ponovotny

to že někde uvedeš slovo, které někdo klíčově vyhledává pro tebe znamená to, že se mu někde objevíš a někdo pak rozhodne o tom jestli tě budou (nebo nebudou) dále řešit ;)

arygnoc

po 36 minútach sa nič nedeje.
no to sú mi teda tajné služby.