Jimi Gilmour

Ked dostanem IP ban na jednom PC, budem ho mat aj na druhom, ked použiva ten isty router?

Dostal som IP ban na jednej stranke na svojom PC budem ho mat aj na druhom PC ked využiva ten isty router ?

Nejlepší odpověď
Drap

ano

Další odpovědi
miroslav.bk

Velmi pravdepodobne ano. Pokud je moznost s tim routerem manipulovat, doporucuji jeho restart nebo odpojit a znovu pripojit k siti – pokud nemas od poskytovatele pevnou IP, je sance ze se IP novym pripojenim do site zmeni a tedy i pomine ban.

Pokud tohle nezabere, tak jedine na stranky, kde mas ban, pristoupit pres VPN

Jimi Gilmour

a je nejaka moznost ako si vlsstnoručne zmenit IP

anonym

ne, IP přiděluje tvůj poskytovatel připojení. Buď ti jej přiděluje z určitého rozsahu náhodně (pak by mohlo stačit restartovat router a budeš mít jinou IP) nebo si přidělení tvé MAC adrese pamatuje (pak by mělo stačit změnit mac adresu routeru, restartovat a budeš mít jinou IP) nebo ji máš přidělenu trvale (pak je třeba pro změnu IP kontaktovat ISP a zeptat se za jakých podmínek je ochoten přidělit ti jinou)