Kecáte manželce do vaření tak,jak ona vám kecá do řízení?!

Nejlepší odpověď
dědapetr

Řídím a i vařím sám,nikdo mě do ničeho nekecá.V autě mám nemluvit za jízdy z řidičem.

Další odpovědi
aramah

Do řízení ne, jezdíme každý svým autem.
Do vaření také ne,když někdy vaří manžel, tak do kuchyně raději nejdu, bych ho musela zabít.
Naštěstí je to zřídka neb je málo doma.
Takže bez problému…

Drap

Do vaření nekecám a do řízení si nenechám.
Jí do řízení taky nekecám, i když někdy k tomu moc nezbývá.

Damiana

Role máme nádherně, staromilsky rozděleny ke vší spokojenosti.

Ad A) Manžel by si to nikdy nedovolil, pouze chválí a blaženě mlaská.
Ad B) Já to radši nedělám, neboť bych se bez něho těžko někam dopravila.
(Učitele autoškoly jsem zbaběle nechala z otevřeném voze, když mi chcípl na křižovatce motor. Při zkouškách jsem vjela do zákazu vjezdu, protože „jste to chtěl, pane policajt!“ ) a jsem ráda – s ohledem na všechny účastníky silničního provozu, že jsem zůstala „jenom“ spolujezdcem. Ale užitečným. Vidím lépe na výlohy obchodů, takže když mne něco zaujme, je nejvyšší čas rychle zastavit a odpočinout si. Cestou udělám na tabletu spoustu „práce“ – odpovědi.cz. Sleduji krajinu a kvůli zachycení motivu na foto, nutím milého vjet do míst, kam se snad nechodí ani pěšky. Když to dokáže, upřímně obdivuji jeho Lopraisovské schopnosti. Hlásím včas osvěžovny, potom zpívám a vyprávím vtipy. Také se dovedu za jízdy převléknout do nového modýlku z cesty, učesat se a nalíčit. Krásně se vyspím.
A chválím. Když „náhodou“ zabloudíme, v pravou chvíli se vytasím s vpravdě luxusní domácí svačinkou. Jako bonus vozím i domácí čokoládky se zázvorem! Skvělá dělba práce. Sytý a čokoládou nadopovaný muž je spokojený a nehádá se. Vždycky nakonec dojedeme, kam potřebujeme. A v klidu. 🙂

hanulka11

My si vzájemně do ničeho nekecáme s manželem
manželku nemám

venkovan

Samolepa to jistí.