arygnoc

Keby ste leteli za oceán, leteli by ste Dreamlinerom?

po jeho predchádzajúcich i súčasných problémoch s tým, že ľúbi horieť.
Alebo by ste zvolili aj iné aerolinky, len aby to nebol Dreamliner?

Odpovědi
www

Neřešil bych to.
Doplňuji:
Nepatřím mezi ty, co podléhají všemu podobnému. Takové věci se zkrátka dějí a kdybych měl obdobné záležitosti neustále řešit se snahou předcházet všemu možnému, asi bych se necítil bezpečně ani ve vlastní posteli 😁
Proto bych letěl.

zjentek

když už bych měl jednou letenku, musel bych sednout do toho, co tam přistavili ..a protože mám pud sebezáchovy velmi citlivě vyvinutý, nasedám s odporem do letadel vůbec, vše, co lidstvo v tomto směru vyvinulo, je založeno na náhodě ,(

led

Letela by som, bez dôvery to nejde.
PS.
Asi by ste potom nemohli lietať. Skoro každý typ lietadla mal nejakú nehodu.
K tomuto typu:
„Americký Federální úřad pro letectví v polovině ledna 2013 po sérii incidentů s poruchou baterií zakázal provoz všech asi 50 letounů Boeing 787, které už ve světě létaly. V dubnu téhož roku úřad schválil nový systém ochrany baterií před vznícením, což byl zásadní krok k tomu, aby se Dreamliner mohl vrátit k letům s cestujícími. Boeing sice nepřišel na to, co sérii poruch lithium-iontových baterií způsobilo, ale tvrdí, že díky jejich lepší ochraně už nebezpečí jejich vznícení nehrozí“
Ak by v súčasnosti boli nebezpečné Americký Federálny úrad by neschválil ich opätovné uvedenie do prevádzky.

Doplňuji:
Pokračovanie v diskusii

led

k uvedenému citátu:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Bo­eing_787
http://www.bo­eing.com/boein­g/commercial/787fa­mily/

arygnoc

včera som mal problém vrátiť sa z Londýna domov (do Belfastu) – horel tam Dreamliner, museli sme do Lutonu a až odtiaľ sa dalo letieť.

led

nestrašte ma…