Ke svatbě chce mít prsten z Pána prstenů. Znamená to, že chce převzít moc?

Odpovědi
badisko

no bud…chce utect od oltare nikym .evidena jako Bilbo a nebo http://www.you­tube.com/watch?v=vZ10cmq­jhts

pokazdejinak

no, jestli chce mít na prstě něco jednoduchého, hladkého a ne hranatého (což byl i můj požadavek), tak z toho vyleze něco podobného :) nepanikař… ;)

cochee

Ten prsten je celkem hustý, tak asi proto. Ale ono to asi nepůjde, neboť technologie neviditelného písma na zlatém základu, které se objeví po zahřátí, ještě nebyla vyvinuta 😉

Jsemtady

Ne, znamena to ze se moc diva na televizi. To si budes muset poridit Apple iRing, a budes ji tu telku moct prepinat 🙂

anonym

Ne. Znamená to, že se nechce vdávat nebo ženit. Nad takovou dětinskostí by se měl druhý partner zamyslet. Co tak třeba nabídnout Arabelin prsten?
Pokud se jedná o přání pětiletého dítěte, tak klídek – tohle přejde.

nonnel

Tu bude mít i bez prstenu, vsaď se.

anonym

@badisko: byl v tom videu hlubší smysl?

badisko

nee nebyl podobne jako ve tve otazce…