Avatar uživatele
Frigojan

Je možné, aby nekdo zaplatil nějak v krámě, i když nemá platební kartu u sebe?

Je možné aby nekdo zaplatil nejak v krámě i když nemá platební kartu u sebe, a ja nemám založeno „mobilní bankovnictví“

Mám jen internet banku a pouzivam ji jen na jednom počítači na kterym chodím jen na banku. Děkuji (KB)

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1796 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nějak něpanimaju … bez karty a bez mobilního bankovnictví nezbejvá nic jinýho než hotovost …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

hotovost
směnka
platby mobilem (google/andro­id/apple pay apod) mobil funguje jako náhradní bezkontaktní platební karta, platby jsou pak přes systém poskytovatele přesměrovány na tvou skutečnou kartu (resp. na účet se který je svázána)
„platební nálepka“ (payPass apod) můžeš dostat spolu s hlavní kartou od své banky – miniaturní bezkontaktní platební karta.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Dělám to tak běžně, používám hotovost. Pokud ti nevyhovuje hotovost, můžeš zkusit směnný obchod. Ne však každý obchodník na to přistoupí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

I smart hodinky mohou mít funkci simulace platební karty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mp2

Existuje třeba hotovost.

Jinak ano, karta jde zkopírovat na čip o velikosti 2×3mm, je to taková nálepka, jeden kamarád si na to koupil kopírovací zařízení. Vétšinou se to používá pro krádeže… No.. Nebo si udelat proste kopii na nejakou starou kartu..

Potom je tu možnost platit mobilem..
Já mám třeba Windowsáka, na kterej všichni nadávají.. Ten to má zabudovaný a stačí přiložit místo karty..

No a když kupuju néco dražsiho, tak.na fakturu..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava