Je možné, aby nekdo zaplatil nějak v krámě, i když nemá platební kartu u sebe?

Je možné aby nekdo zaplatil nejak v krámě i když nemá platební kartu u sebe, a ja nemám založeno "mobilní bankovnictví"
------

Mám jen internet banku a pouzivam ji jen na jednom počítači na kterym chodím jen na banku. Děkuji (KB)

Nejlepší odpověď

Zlatý

... nějak něpanimaju ... bez karty a bez mobilního bankovnictví nezbejvá nic jinýho než hotovost ...

Další odpovědi:

Zlatý

hotovost
směnka
platby mobilem (google/android/apple pay apod) mobil funguje jako náhradní bezkontaktní platební karta, platby jsou pak přes systém poskytovatele přesměrovány na tvou skutečnou kartu (resp. na účet se který je svázána)
"platební nálepka" (payPass apod) můžeš dostat spolu s hlavní kartou od své banky - miniaturní bezkontaktní platební karta.

Zlatý

Dělám to tak běžně, používám hotovost. Pokud ti nevyhovuje hotovost, můžeš zkusit směnný obchod. Ne však každý obchodník na to přistoupí.

Stříbrný

I smart hodinky mohou mít funkci simulace platební karty.

Pokročilý

Existuje třeba hotovost.

Jinak ano, karta jde zkopírovat na čip o velikosti 2x3mm, je to taková nálepka, jeden kamarád si na to koupil kopírovací zařízení. Vétšinou se to používá pro krádeže... No.. Nebo si udelat proste kopii na nejakou starou kartu..

Potom je tu možnost platit mobilem..
Já mám třeba Windowsáka, na kterej všichni nadávají.. Ten to má zabudovaný a stačí přiložit místo karty..

No a když kupuju néco dražsiho, tak.na fakturu..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý Drap 926
Stříbrný cukrar 821
Zlatý mosoj 753
Zlatý Kepler 528
Zlatý gecco 478
Bronzový kapitán 375
Stříbrný honza19hk 288
Zlatý led 282
Zlatý Lamalam 278
Zlatý Hlada 269

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.