agentpv

Když zítra ráno ukončím neschopenku, celý dne nebudu doma a dojde na mě kontrola, mám průser?

Nejlepší odpověď
zbyndo

Neschopenka nikdy nekončí ráno,ani popoludní, končí v stredu,alebo nejaký iný deň, nasledujúci už nemusíš byť doma,dokonca celý

Další odpovědi
elkon

Mysli hlavou, když je ukončeno, tak ti nic nehrozí.

cukrar

agentpv,
jak již někdo napsal, používejte hlavu.
Ráno ukončíte neschopenku, podíváte se na datum, od kdy jste zdráv a pak již kontrolor nic nezmůže. Domnívám se, že Vás lékař(ka) uschopní až od zítra, takže dneska jste ještě v léčení.

agentpv

Myslím hlavou, spíš mi šlo o to, jestli se třeba někdo nesetkal s tolerancí kontroly, přeci ten poslední půlden před uschopněním nebudu ležet v posteli v pyžamu…