Banán94

když zapojim mp3 prehravac nejde mi naformartovat i když to nabibi naformatovani

když zapojim mp3ku ktera je naformatovana ale když ji chci normalne otevrit tak mi to uakze jestli to nechci naformatovat a kdyz na to klinu tak mi to napiše že chybi disk , nevite čim to je ?

Odpovědi
IK

Občas se sekne všechno.
Pokud ti to dřív na stejném počítači šlo, tak zkus jednoduše počítač restartovat, nebo jen odpojit úložné zařízení a pak zase připojit.
Pokud jsi ještě na tomto počítači mp3 neměl připojenou a funkční tak ti možná chybí ovladač. MP3 se musí nainstalovat a starší OS si s některými sám neporadí. To že ti nabídne formátování, znamená že je pro něj paměť nečitelná nebo opravdu chybí. Prodávají se totiž i mp3 ve kterých není vlastní paměť a musíš do něj vložit paměťovou kartu:-) bez které nefunguje.