Katt

Když zapojím mobil do PC nespustí se mi nabídka.. Na všech pc to jde jenom na mým ne? V čem je problém?

Mám problémy s počítačem. Když do něj zapojím mobil nespustí se mi nabídka a nenajdu nikde disk.. Ovšem u jinčích pc od kamarádů nebo rodičů to jde.. Co mám dělat? Vždy mi to šlo a z ničeho nic nejde. Všechny programy mám.. A mobilem to není.. U všech počítačů i notebooků mi to jde, jen na tom mým ne..

Odpovědi
anonym

Spusť Tento počítač, vyber ten správný disk (zařízení), klikni na něj pravým a z menu vyber Vlastnosti, záložka Přehrát automaticky, ´zaklikni´ Vyberte akci, kteou chcete provést a pak ze seznamu možných akcí vyber tu, která se po připojení telefonu má provést.
___
Pokud ale chceš poradit s něčím jiným, upřesni dotaz.

anonym

Bez nabídky. Po zapojení mobilu klikni na ikonu"počítač" na ploše. V okně na posledním místě bude mobil (za diskama). Klikni na něj a vyber paměť mobilu nebo kartu.

r%3-3-

Vihotnto a kup si jinej

Zdroj: delam si srandu

Dochy

Nenaistaloval sis ovladače pro datový přenos k tomu telefonu? Nebo něco podobného? Mně se kdysi něco takového stalo a dost dlouho jsem to řešil. Pak jsem zjistil, že se mezi počítačem a mobil navazuje automaticky spojení v jiném režimu, než bych chtěl. (ale už si nepamatuju úplně přesně o co šlo)