Avatar uživatele
Katt

Když zapojím mobil do PC nespustí se mi nabídka.. Na všech pc to jde jenom na mým ne? V čem je problém?

Mám problémy s počítačem. Když do něj zapojím mobil nespustí se mi nabídka a nenajdu nikde disk.. Ovšem u jinčích pc od kamarádů nebo rodičů to jde.. Co mám dělat? Vždy mi to šlo a z ničeho nic nejde. Všechny programy mám.. A mobilem to není.. U všech počítačů i notebooků mi to jde, jen na tom mým ne..

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3602 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Spusť Tento počítač, vyber ten správný disk (zařízení), klikni na něj pravým a z menu vyber Vlastnosti, záložka Přehrát automaticky, ´zaklikni´ Vyberte akci, kteou chcete provést a pak ze seznamu možných akcí vyber tu, která se po připojení telefonu má provést.
___
Pokud ale chceš poradit s něčím jiným, upřesni dotaz.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Bez nabídky. Po zapojení mobilu klikni na ikonu"počítač" na ploše. V okně na posledním místě bude mobil (za diskama). Klikni na něj a vyber paměť mobilu nebo kartu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
r%3-3-

Vihotnto a kup si jinej

Zdroj: delam si srandu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Nenaistaloval sis ovladače pro datový přenos k tomu telefonu? Nebo něco podobného? Mně se kdysi něco takového stalo a dost dlouho jsem to řešil. Pak jsem zjistil, že se mezi počítačem a mobil navazuje automaticky spojení v jiném režimu, než bych chtěl. (ale už si nepamatuju úplně přesně o co šlo)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet