Když zapnu počítač,tak mi na obrazovku naskočí ICQ.

Jak to udělat,abych ho měla na liště anebo někde schované,prostě aby mi nenaskakoval hned při spuštění.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Spust icq a pak odhlásit.
Poté poklepej na ikonu pro spuštění icq a v přihlašovacím okně NEZATRHÁVEJ políčka spustit při spuštění windows.
Rovněž se podívej, jestli není icq ve start-programy-programy po spuštění.

Další odpovědi
rynek878

stačí při spuštěném ICQ v nstavení-obecné-nemít zatržené-spouštět při startu systému,dát O.K. a už se spouštět bude až si ho spustíte sama.
Doplňuji:
zde to je graficky:

http://dr.schap­s.goo.cz/icq/in­dex.php?clanek=set­tings_2