žolik

když zapnu počitač jde pomalu

Nejlepší odpověď
anonym

Musíš zařadit vyšší rychlost!

Další odpovědi
chudst

Co doporucuji na zrychleni a procisteni pocitace:

  1. Poradne si projedte pocitac antivirem (ja doporucuji napriklad NOD32).
  2. Vlezte si do Pocitace – Pridat nebo odebrat programy. Odinstalujte vsechny programy ci hry, ktere jiz nepouzivate. (Pozor! Odinstalovavejte jen to, co vite, co je to za program!)
  3. Dejte CTRL+ALT+ESC, kliknete na „Procesy“. Seradte si to podle procesoru – za klidoveho rezimu (tj. nejsou pusteny zadne programy, ani Mozilla, IE, apod.!) by tam nemela byt vysoka zadna cisla. Pokud jsou, je pruser – sdelte nam je tu. Pokud nejsou, zase to s klidem zavrete.
  4. uklidte si veskere nezastupcove ikonky z plochy a dejte si tam pouze zastupce. Vse, co je na plose, zpusobuje, ze se pocitac nacita dele.
  5. Stahnete si Registry Clean Expert. Po instalaci pro jistotu vytvorte zalohu. Dejte: a) Check registry – a opravte chyby. b)defragment registry. c) v PRivaci eraser si odskrtnete vse, co mate v Browseru, vse ostatni nechte zatrzene a dejte Erase. — me se po techto trech bodech vyrazne zrychlil pocitac.

Majkluss

Doporučil bych program Advanced system care. Jen se stisknutím tlačítka START dokáže:
1)Odstranit spyware
2)Defragmentovat
3)Udělat pořádek v registrech apod. (spoustu funkcí) – používám ho každý den pro jistotu. Potřebuji pro práci rychlý počítač.

dougie

wow to je otázka jak vyšitá