Když zaměstnavatel požaduje samostatnost, JAK zjišťuje při přijímacím pohovoru zda je budoucí zaměstnanec samostatný?

Nejlepší odpověď
anonym

U jedné americké firmy jsem vyplňoval hodinový dotazník s časovým limitem, což bylo na způsob IQ, včetně grafických a kreativních schopností a dovedností.
Výsledek údajně prověří a odhalí adepta lépe než vstupní testy u policie.
A pak pochopitelně vstupní pohovor + komunikační znalost angliny a doplňující otázky s ohledem na detaily testu. Chvílemi jsem si připadal jak u matury, kde jakoby moje konkrétní kvalifikace a praxe byla méně podstatná než rozpitvávání osobnostních dovedností a obecných předpokladů.

Další odpovědi
chudst

Otazkami – kde a jak uzivatel pracoval, jak hodnoti sam sebe, apod. Pokud uzivatel pracoval jiz drive samostatne, muze to dolozit ke svemu prospechu.

Drap

Psycholog to je schopen rozeznat během pětiminutového rozhovoru.

hanulka11

Už pozná jak je sebejistý v odpovědích na otázky které jsou mu kladeny, ve vystupování
má představu o své práci.
To člověk pozná zda je někdo „kopyto“ které čeká na každý pokyn .
Dostala jsem kolegyni a ta přišla a řekla …budeš mi říkat co mám dělat viď. To jsem odmítla, neboť denní práce je stanovena a nebudu ještě kontrolovat co ona dělá …takový lidé jsou na zabití.