Rokio

Když zaměstnanec přijde do práce, má si prvně napsat příchod (píchnout si píchačkou), nebo podstoupit test?

V pondělí začne testování zaměstnanců, a to i očkovaných.

Když ten zaměstnanec přijde do zaměstnání, má si nejdříve odpíchnout příchod, nebo podstoupit antigení test?

Vždycky platilo, že první věc, kterou si měl zaměstnanec při příchodu do práce udělat, je odpíchnout si. Platí to pořád?

Odpovědi
Malvína

Z logického hlediska by měl být zaměstnanec nejdříve otestován a pak vpuštěn na pracoviště, pokud je negativní. V praxi je to ale jiné. Navíc… test po mně za celou dobu vyžadoval zaměstnavatel, já ho nepotřebuji, takže si myslím, že není od věci, aby mě testoval až po odpíchnutí. Já respektuji a podvolím se jeho požadavkům, ale zadarmo ne. Už tak jsem si jednu dobu cálovala testy z vlastní kapsy.