zjentek

Když vytřepu z okna košili, tak z ní tím vytřepu i potenciální covidy?

Když vytřepu z okna košili, kterou jsem měl včera celý den na sobě a chci si dnes obléct, tak z ní tím vytřepu i potenciální covidy?

Nebo můžu třepat jak chci a bude to marný, bo covid se třeba drží jako klíště?

Odpovědi
Edison

Jdi už zase do háje s těmahle nesmyslnejma otázkama… Už zase jen otravuješ jen proto, aby ses předvedl.

zjentek

Edison když neznáš správnou odpověď, tak se zdrž…

Edison

Znám. Ale odpovídat na nesmysly se mi nechce. A tazatel by se měl nad sebou kapku zamyslet. Tohle, co dělá je obyčejný otravování, obtěžování, obtěžující příspěvek. Zralej na návrh na smazání.

zjentek

Tak se nepotento… se na tuhle zajímavou otázku klidně můžu zeptat jinde, pokud se nechám tebou odradit.

Přestože jsou tvé podobné „relativní pravdy“ nejspíš irelevantnídmi, i tak by tě měl admin nejspíš upozornit, že tady odpuzuješ potencionálního uživatele.

Se divím, že ti "duduů tvou odpověď NENOMINOVAL, fakt záhada… trhni si.