Když vyprávím anekdotu a zvojtím ji, co jsem vlastně udělal?

Původní část otázky:
Když vyprávím anenkdotu …

Nejlepší odpověď
dudu

Jaroslav Vojta, zpočátku své kariéry vystupoval pod jménem Jaroslav Vojta-Jurný (27. prosince 1888, Kutná Hora – 20. dubna 1970, Praha). Tento významný český herec velmi rád vyprávěl anekdoty, ale často popletl pointu, čili vtip tzv. zvojtil.

Další odpovědi
Hans51

Podle mě jsou dvě možnosti. Buďto z té situace šikovně vybruslíte a nikdo nic nepozná, anebo to bude jen pokus o vtip, což ale není žádný průšvih. Takže tak jako tak, moc se nestane 😉

Kepler

Vytvoříš novou anenkdotu, které nikdo nerozumí a ztrapníš se 🙂

zjentek

Podle první části tvý otázky se staneš vojtou. Podle tý druhý seš dávno vojta.