sesednizkola

Kdyz vyklizeni sklepa vyresim tak, ze bordel rozhazim po spolecnych prostorach domu, hrozi mi oficialne ze zakona neco?

Nejaky zakon, ktery upravuje pouzivani spolecnych prostor? Kdyz nekdo uvidi, ze takto cinim, a zavola 158, budou to resit? Predpokladejme, ze se ten bordel uz do cizich koji nesel narvat a popelnice uz je take, samozrejme ode me, plna. Setkali jste se s necim takovym? U nas je to zcela bezne, ale zase je to spis, ze tu jezdi ten sber a lidi toho muzou takto vyuzit zdarma, to je ale neco jineho, ze.

No tak myslim pri stehovani pryc, normalne bych to asi nedelal.

Odpovědi
tforro

Ty jsi vážně dobrák. To u vás nemáte sběrný dvůr, že to musíš řešit takhle? Pokud ne, tak zapřemýšlej, kam ještě se dá tvůj bordel odložit. Co sousedům před dveře? Do kočárků v kočárkárně? Schránky už jsi ostatním taky vycpal? Pod zaparkovaná auta se taky vejdou nějaké předměty…
Nejlepší bude, když tě u toho přeorganizování věcí po společných prostorách chytne soused a trošku tě vychová.

agentpv

http://samado­ma.webz.cz/ – to jsem dělal já !!

Hlada

Podmínky pro používání společných prostor jsou ve stanovách SVJ. Zpravidla se to řeší tak, že se objedná vyklízecí služba a nepřizpůsobivému vlastníkovi se předloží faktura k zaplacení.

Mc Merkurion

… no, jestli se tam najde minimálně jeden dobrák jako ty, dá se předpokládat, že se ti ten bordel vrátí zpátky > z toho plyne > budeš dělat zbytečnou práci, tak se na to vy*er rovnou…

Conchus

Dost riskuješ, protože na tebe určitě někdo přijde.