sosák

Když vyjmu paměť RAM v režimu hybernace nebo spánku co se stane s uloženými daty? Nepřijdu o ně?

Dokončení otázky!.
Nebo musím počítač úplně vypnout abych o ně nepřišel?

Odpovědi
Human

Dáta sú na RAMke uložené LEN počas napájania elektrinou. Ak ju vybiereš/odpojíš z PC, jej obsah sa zmaže (tiež sa zmaže pri vypnutí alebo reštartovaní PC).

Ak hibernuješ PC, obsah RAM sa uloží na HDD a pri zapnutí sa znovu načítajú z HDD do RAMky.

Ak dáš PC do režimu spánku, RAM ostane napájaná a dáta v nej uložené (ak počas spánku odpojíš PC alebo vyberieš RAM, dáta sa zmažú).

anonym

Hibernace je úplné vypnutí. A je tam I! U režimu spánku záleží na PC. U moderních se režim spánku po čase přepne na hibernaci – tedy RAM se vylije do disku (SWAP souboru, nebo SWAP oddílu) a PC se vypne. Pokud jsou však data v operační paměti, PC musí běžet. www.google.cz www.programujte.com www.root.cz www.wikipedia.cz www.odpovedi.cz www. abclinuxu.cz www.svethw.cz www.ddd.cz → jak těžké trochu zapátrat. (Stejně si musel psát – pro vytvoření tohoto komunikátu.)

gecco

1. odpověz (si) na otázku, v jakém stavu je počítač v režimu

  1. spánku
  2. hibernace

A bude ti to jasné…
___
Domácí úkoly máš řešit – jinak budeš i nadále nejen nevzdělanej, ale i blbej…
😛

postcd

tipoval bych že přijdeš o rozpracovaná na disk neuložená data a pc se spustí normálně odzačátku