bonz1

Když vložím video do movie makeru automaticky se o dost sníží jeho kvalita. Nedá se to nějak obejít?

Video bylo předěláno z mp4 do avi, ale přitom se kvalita neztratila. Děkuji
Doplňuji:
Ani po použití pluginu na HD render není video takové jako původní.

Odpovědi
badisko

HM ..v movie makeru se da i renderovat … takze zvysit kvalitu videa …:D chce to jen stahnout plugin …tak docilis ze udelas z horsi kvality lepsi …
Doplňuji:
Dej jen do google … treba toto..>> plugin na renderovani v movie makeru << apropo pokud budes predelavat MP4 do avi nebo do jinejch formatu pouzivej toto format Factory ..>> http://www.go­ogle.ie/url?sa=t&rct=j­&q=&esrc=s&sou­rce=web&cd=1&cad=rja&u­act=8&ved=0CB0­QFjAA&url=http%3A%2F­%2Fwww.stahuj­.centrum.cz%2Fmul­timedia%2Fpre­vody_formatu%2Ffor­mat-factory%2F&ei=-wa0U8SSHobQ7Ab33I­DICQ&usg=AFQjCNHu­A8DVt56_NwFA7HCcZFF_o­yI7Aw&bvm=bv.70138588,d­.ZGU je to convertor formatu pri predelani si jen nastav nejvyssi mozny vystup ..tak ze ti bude stracet minimum …

mosoj

To bych chtěl vědět jak se dělá z horší kvality lepší ( u fotek a videa).
Tak to ulož ve stejném rozlišení v jakém máš zdroj.

badisko

V domacich podminkach… vzdy dojde k nejake te ztrate …take dost zalezi jaky mas hardware …