kdyz vlezu do napustene vany,chce se mi mocit,ale uz se mi nechce utirat a jit na wc,takze se vymocim do vany.skodi to?

jestli mi to treba muze nejak poskodit zdravi,nebo pokozku.diky

Nejlepší odpověď
kropitko

Naopak vaší pokožce to pomůže,,přečtěte si něco u Urinoterapii. Já to tedy nedělám, ale četla jsem, že lidé kteří mají problémy s akné si dokonce vlastní močí potírají obličej. Prý to pomáhá,,jak píši, já s tím zkušenost nemám, ale když to patlaj na obličej, tak v ředěné formě to snad uškodit už vůbec nemůže.

Další odpovědi
Miroslavst

Jen se rochni. A taky se tam můžeš i ..... a to teprve bude pohoda. Budeš krásnej a budeš móóc vonět.
Kam se hrabou bahenní koupele a tady to máš úplně zadarmo a doma.

Ella

pardon, ale FUJ… vlastně bez pardonu…

Michal

Může to souviset s vaší sexualitou.Poraďte
se se sexuolpgem.Hledejte příčinu a nezalekněte se odpovědí typu FUJ.

slevin

nechapu,proc to nekdo odsuzuje.asi vam nic nerika urinoterapie.lide piji svou moč,kdyz jsou vazne nemocni.kdyby vam slo o zivot,tak by jste jedli i svoje vykaly.to pisu pro ty neznale moralisty.

SajmonModer

Taky chčiju do vany a nestydím se za to!

gurujara

Uškodit Vám to určitě nemůže, naopak Vám to spíše prospěje. Vaše pleť bude vypadat mladší a bude hebčí. Já tyto koupele provozuji již 10 let a mohu jen doporučit. Bohužel po delší době Vám přestanou dávky moči stačit, protože tělo si vytvoří tzv. pissresistenci. Já to řeším tak, že si moč nechávám zavařovat od příbuzných a spolubydlících. (po zavaření je vhodné i ke kloktání a pokud tuto směs doplníte exkrementy dočkáte se pravděpodobně i zjemnění hlasu) přiládám song, který tento problém popisuje. http://www.you­tube.com/watch?v=HI­IRSCXlz6c