deedee

Když vlastním nepřenosnou kartu, ale na delší dobu odjíždím, můžu předat plnou moc rodinnému příslušníkovi, který by pot

Když vlastním nepřenosnou kartu, ale na delší dobu odjíždím, můžu předat plnou moc svému kamarádovi, který by poté na tuto kartu využíval předplacené služby po dobu mé nepřítomnosti ? Nebo jak to mám vyřešit ?
Doplňuji:
Jedná se o nabitou kartičku pro využívání sportovního náčiní, nerad bych aby to propadlo. Takže se to nedá použít ? Když dám plnou moc pro nepřenosnou kartičku třeba do knihovny tak to funguje, ale u tohohle si nejsem jistý :)

Odpovědi
hanulka11

Tak to by ti řekli spolehlivě tam, kde ti kartičku vydali-

Syd

Neřek jsi, o jaký kartě mluvíš. Každopádně nepřenosná karta zůstává nepřenosná ať odjíždíš kamkoli.

deedee

Vzhledem k tomu že to potřebuji narychlo a v nejbližších dnech se tam nedostanu, tak volím tuto variantu informovanosti. Proto žádám další názory, které by mi mohli pomoci.