kamcaF120

Když vím IP adresu nějakého počítače, jak mohu zjistit, kdo daný člověk je? (Jméno a lokalizaci)

Nejlepší odpověď
led

Lokalizácia sa dá zistiť. Každé IP sa skladá z kódu štátu-oblasti (ako pri telefone predvolba štát-mesto(oblasť) a čísla. IP adresa sa môže u konkrétneho počítača meniť. Presnejšie je MAC číslo počítača – to sa nemení.
Meno je možné zistiť len pri presnej lokalizácii a zoznamu obyvateľov domu. Ale to je už vyššia trieda (možno vám podajú informáciu na polícii, čomu neverím)