bolak

Když vidíte video na kterým někdo rozkročen spadne na zábradlí, taky cítíte bolest?

http://www.you­tube.com/watch?v=My3_MJG­clSo&feature=re­lated

Nejlepší odpověď
anonym

A jak je tobě, když vidíš, že někdo dostane ránu míčem do prsou?

Další odpovědi
dudu

V praxi jsem poznal, že oproti několika varováním, jak je nepříjemné sednout nahým zadkem do kopřiv, je lepší si to jednou opravdu vyzkoušet! Kdo z nás, kteří koukají na filmy kde padají rány a teče krev, opravdu cítí bolest? Proč pak třeba nebodnout učitelku nožem do zad, že!

briketka10

nemám slov :DD

anonym

Bolest přímo ne,ale zatrne mi a taky ty různé nehody,až mě běhá mráz po zádech!

manon

Jsou bolesti, které si neumím představit a jsem celkem ráda. Postižených je mi ovšem líto.

Alesh

lol, nejlepší jsou ty dva borci, jak se pěkně po sobě posadí oba na stejný zábradlí. 🙂

anonym

Taky jsem jednou spadl na zábradlí, auuuu

bolak

Bohemica: docela vpohodě :) já dostal kolikrát do prsou na fotbale balónem…

anonym

Na všechny bolesti platí a pomáhá spolehlivě univerzální rada mého tatínka: DĚLEJ OBLIČEJ !!!