michalds

Když vidíte korunu na zemi, seberete ji?

Nejlepší odpověď
Kepler

Vždycky. Je to pro mně takové malinké štěstíčko. Jednou jsem mohl sebrat i stokorunu, ale foukl vítr a jiný mi ji vyfoukl. Prý byla jeho…hajzlík jeden!

Další odpovědi
Mc Merkurion

… samozřejmě, klidně i přes plot pro ni skočim, to nejni výsadou jen dobrých hospodyněk …

marci1

Seberu, beru to jako malé štěstí. Jsou to ale zároveň peníze a člověk by se měl chovat k penězům s úctou. 🙂

mosoj

Seberu a odnesu na policii. Náleží mně nálezné 10%.

hapiky

Korunu už nikdy nezvednu. Minule jsem ji zvedl a praskly mi trenýrky za 50Kč.

johana 56

Seberu.
Na takto získané mince mám dokonce zvláštní kasičku. Jednou za čas ji vyberu a nalezené štěstíčko předávám dál v podobě pastelek, barviček nebo jiných drobností dětem do místního stacionáře.

Arne1

Pokud je to mince, tak ano. Neodmítám žádnou snadno vydělanou částku.

anonym

Pokud bude dost špinavá tak NE!

Pruzkumnik

Pokud je to plastová koruna co spadla z hlavi malé holčičky, ani se neopovažuji ji zvednout, to bych mohl vypadat jak pedofil, to raději upozorním její mamku