isvl

Když vidíš v zrcadle, jak držíš v levé ruce písmeno d, co ve skutečnosti děláš?

Nejlepší odpověď
Kepler

Držíš „d“, a vidíš to taky jako „d“. Schválně jsem si to teď vyzkoušel. Takže co jsem ve skutečnosti dělal? Idiota! Živý pozorovatel naproti by ale viděl „b“. No to mě pos…

Další odpovědi
Edison

Díváš se do zrcadla.

ivzez

Dívám se do zrcadla.

autacek

Ve skutečnosti držíš v levé ruce písmeno d, ale vypadá to zrcadlově převráceno, jako bys držel v pravé ruce písmeno b.

Vyjadření Keplera jsem nějak nepochopil.

Kepler

autacek: tak si to taky vyzkoušej s tím zrcadlem a pak se zeptej souseda, co vidí on…

autacek

Na tom není moc co zkoušet, jen je vidět, jak každý dokáže interpretovat sdělení (či otázku) jinak.

otázka: „Když vidíš v zrcadle, jak držíš v levé ruce písmeno d, co ve skutečnosti děláš?“

  • nevím jak ty, ale já když se dívám do zrcadla, tak si jsem stále vědom toho, která je skutečná má pravá a levá ruka, i co držím za písmeno. A zrcadlově převrácená písmena jsou přeci všeobecně známá, třeba na vozidlech AMBULANCE, proč? Aby se to řidičům v zrcátku lépe četlo, tak že se skutečně nemusím chodit producírovat s písmeny před zrcadlo, abych si dokázal něco, co není třeba dokazovat.

jáára

nevěrnou ženu. heheh