Kejbý

Když vidíme ducha vždy jen u jednoho člověka,může to něco znamenat?

Dobrý den,
před pár dny jsem sem psala,že moje kamarádka viděla ducha.Včera jsem ho viděla i já!A obě u té samé osoby…svěřily jsme se jedné kamarádce a ta to vzala dost vážně a říkala,že by to mohlo znamenat,že se té osobě něco stane.Je ale také možné že to byl anděl.Ta osoba je totiž velmi duchovně založena.Co si o tom myslíte?Pokud víte,co to může znamenat,prosím odpovězte nebo mi napište zprávu.

Nejlepší odpověď
Drap

Ze zjištěných skutečností vyplývá, že jsou zřejmě dobrými kamarády a chodí pořád pospolu. Nic jiného se z toho asi vydedukovat nedá.

Další odpovědi
briketka10

zřejmě toto budou ty správné stránky pro Tebe a Tvé kamarádky..
http://andele­.info/meditace/slu­necni-andel.php

www

Pro „kvalitní“ odpověď doporučuji navštívit jiné, na tuto problematiku „odborné“ stránky.

tom004

A nebyli to náhodou, Randall Hopkirk?

Hatomi

Odpoved na svoju otazku najdes tu.
http://www.ho­riaciker.sk/e-poradna.php?q=30
Urcite si to precitaj a na ziadnu stranku o anjeloch radsej nechod. :o)