DandrdaMan01

Když vezmu moji Wi-Fi a připojím ji třeba na chatě, půjde mi internet v notebooku nebo mobilu?

Je to asi blbá otázka, ale chtěl bych to vědět.

Nejlepší odpověď
setapouch

Pokud je to wi-fi router s mobilním připojením a na chatě bude mít mobilní signál, pak ano.
Další možnost je s jeho souhlasem se připojit na wi-fi někoho jiného.

Další odpovědi
led

Ak máte prístupný signál wi-fi aj na chate, potom to nie je problém. (predpokladám, že na chate nemáte zavedenú pevnú linku internetu).
ak signál nie je, musíte si počkať niekoľko rôčkov, strýko google teraz testuje šírenie wi-fi pomocou balónov. Na videu si môžete pozrieť, ako funguje Google balón:
https://www.y­outube.com/wat­ch?feature=pla­yer_embedded&v=mcw6j-QWGMo
Cieľom projektu Loon je zabezpečiť rýchle pripojenie k Internetu aj v lokalitách, kde zatiaľ chýba, nie je dostatočné alebo je neekonomické vôbec budovať pripojenie inými technológiami. http://www.dsl­.sk/article.php?ar­ticle=14780

Funna

jak si chceš vzít svoji Wi-Fi?…co to je tvoje Wi-Fi?…ty jsi provozovatelem bezdrátového připojení??? 🙂
Wi-Fi router musí od někud přijímat signál…buď kabelem (pevnou linkou), nebo vzduchem…pokud jsi doma na drátě, tak ti na chatě samozřejmě (pokud ten stejný kabel nemáš i na chatě, což nepředpokládám) fungovat nebude…pokud je na chatě dostupný bezdrátový signál, úplně stejný jako máš doma (název, heslo) tak fungovat bude (ale tahle pravděpodobnost je docela malá)…jinak máš smůlu…zadarmo tě do své sítě nikdo nepustí…takže pokud chceš být stále na netu, musíš jít na net přes mobilní operátory s internetem v mobilu (telefony jdou nastavit jako Wi-Fi vysílače a tak si vytvoříš vlasní síť)…nebo si koupit USB router s tarifem Internet…