zjentek

když vedu boj se sebou samým, musí po zápase zůstat jeden vítěz a jeden poraženej?

..jo a není to boj na život a na smrt, takže zabíjet u toho není dovolený, jasný?

Nejlepší odpověď
iceT

No já si myslím,že pokud vedeš boj se sebou samým,tak oba (vítěz i poražený ) být jaksi nemůžou.Buď jen vítěz nebo jen poražený.
Samozřejmě asi záleží na důvodu boje(třeba kouření;chceš přestat a bojuješ s chutí na cigáro-zapálíš si,prohráls,ne­zapálíš-jsi vítěz)
No a výsledek zápasu pak ovlivní jen a jen tebe.

Další odpovědi
McArthur

Nemusí. Stačí zavést vnitřní demokratické rozhodování.

gecco

Ne každý boj má vítěze – takže klidně můžeš/te bejt poražený voba…
😉
Hlavně si moc nenamlať.

Conchus

Klidně můžeš hrát na plichtu, i když samostatné nájezdy po pátém prodloužení bych v tvém případě chtěl vidět

marci1

A proč se sebou neuzavřeš mír ! 🙂
Doplňuji:
Omlouvám se … mír ? 🙂

Děda Louda

Bez výjimky pokaždé zůstanou dva poražení.

Lamalam

Proč hned bojovat, zkuste se dohodnout.

Kelt

A je to boj fyzický, nebo duševní? Když je to fyzický, tak si vezmi bodnou nebo sečnou zbraň do každé ruky , ať každý bojuje proti tomu druhému. Nebo se zkoušej něčím praštit a zároveň se tomu snaž zabránit. U duševního zápasu je to zajímavější. Opilec vyjde ven a říká si. Všichni mi říkají, že mám slabou vůli, že nevydržím bez pití. Přijde k hospodě , sáhne na kliku. Zarazí se, pustí kliku a odejde 10 kroků od hospody. Zastaví se a řekne si. No vidíš, ty máš ale silnou vůli, dokázal jsi to. Měl bys to jít oslavit. A jde samozřejmě do hospody. Ale nevím, kdo je v tomto případě vítěz.

lota

Myslím, že může. Poražené bude třeba to minulé já. Taky z toho boje nemusí vyjít nikdo jako vítěz a nikdo jako poražený…

gagaga

omylem jsme dala odpoved do odpovedi :((
… z toho mam osiku
pomoooc !

  • iv-

gecco

Vidíš, co děláš??
Už z toho máš palec…
;-D

gagaga

toho jsem se nejvic vobavala ..!
uz jsem psala adminkum, at me smaznou
teda : ne me, ale tu odpoved ! :)
na tom ja si " zakladam " .., ze mam body jen za prihlasovani
( dobu " hrabani " uz tu mam za sebou ) :)

  • iv-

gecco

😉

zjentek

marci1: protože mír je všude kolem a to je nuda

gagaga

zeptejte se www ( beera ) :)
ten s tim jeho druhym ja ma bohaty zkusenosti :)

ja osobne si za nej myslim, ze uz ani on sam nevi, kterej je kterej :)

( chudaci adminkove, ten je zase bude zasobovat ) :)

  • iv-