jirka F

Když lidé nevysedávají večer u TV, co tedy potom dělají?

Když večer u TV,lidé nevysedávají co potom teda dělají?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Dřepí v hospodě/baru/na diskotéce, dřepí u PC (FB, hry, obecně internet), jiní fušují Keplerovi do kšeftu (snaží se o sex, ale asi jim to moc nejde s ohledem na porodnost) a to jsem vyjmenoval asi tak to nejzákladnější. Pochopitelně jsou i jiné činnosti, někteří z nás třeba sportují či „chodí za kulturou“ a jsou i tací, kteří PRACUJÍ. ;) :D :D

Další odpovědi
briketka10

Každý u TV nevysedává.., někdo si čte, sleduje filmy na PC, poslouchá hudbu,
je v kině, v restauraci, na koncertě.., je hodně činností co se dá večer provádět
 😁

Chjo slavila jsem narozky moje a sestry do 00:00 jsem ten příspěvek nestihla 😁

Kepler

Sedí u poradte.cz a snaží se najít zase nějakou perlu od aliendrona, který o sexu a normálním rozmnožování lidí nemá ani páru, protože se pravděpodobně množí partenogenezí.

nyjono

Ty ostatní, kteří tu neodpovídají na dotazy, někteří otázky pokládají.
Pak také může být někdo v práci. Nebo se věnují návštěvě, když je zrovna pátek. Atd . atd, co již nenapsali ti přede mnou.

led

Okrem toho, čo už napísali briketka10 a aliendrone, robia tú najprirodzenejšiu činnosť: spia.

marci1

Cokoli jiného: 🙂
https://cs.wik­tionary.org/wi­ki/Kategorie:%C4%8Ces­k%C3%A1_slove­sa
Tak třeba: vysedávají v hospodě, žehlí prádlo, milují se, hádají se nebo spí. 🙂

ivzez

Všechno možné.
(Téměř každá činnost je lepší než sledovat televizi.)

Kryšpín

Nudí se a to je fuška.

jirka F

otázka v diskuzi je neplatná protože o jeden hlas vyhrál nominaci aliendrone nominace bude udělena během neděle.

briketka10

Promiň nó, že jsem vložila místo otázky „ODPOVĚĎ“,
jako první a pak se všichni Opičili tzv. Opisovali, že
Alien..asi tu diskuzi nečetl, ale stihl odpovědět před
termínem :)
Jev podivuhodný a pozoruhodný :-OO

jirka F

briketka10 a aliendrone mají oba po pěti palcích proto zde do diskuze speciálně pro ně dávám roztřelovou otázku(jako hru o nominaci briketka10 vs aliendrone)

Závisí tvar vlasů a jejich délka na:

  1. genech
  2. na položení vlasové cibulky
  3. oboje je správně

správnou odpověď pište do dnešní 00:00 sem do diskuze.

aliendrone

jirkaF>>> Muehehe, nějaká svině (která shodou okolností vypadá plně stejně jako JÁ) dala další palec briketce10, takže je to NEROZHODNĚ a tudíž je otázka platná. ;) :D :D

Odpověď je očiviná – je to CHYTÁK a správná odpověď NEBYLA uvedena. Protože matka je vždy jistá (nebudeme rozebírat moderní technologie), tak tvar a délka vlasů závisí PŘEDEVŠÍM na výskytu/nepří­tomnosti Keplera v matčině okolí, to je přeci JASNÉ jako facka! ;) :D :D

Kepler

Jasně, všichni mí potomci jsou plešatí!

briketka10

Někdo je i v práci :))