Avatar uživatele
anonym

když vázne řeč ..

Určitě se už u každého z vás stalo, že jste si s někým povídali a pak najednou vázla řeč (nastalo trapné ticho) a neměli jste se o čem bavit. Jak jste tu chvilku trapného ticha prolomili? Znáte nějaké fígly jak opět oživit diskuzi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, anonym, Deli před 4568 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Me se to jeste nestalo … 🙂
No , o pocasi – to je asi posledni varianta… tak bych se nahlas zeptala , co jsem asi tak jeste neprobrali… 🙂
Ale : neprijemne to je asi i te druhe strane a kdyz by nebylo uz co rozebirat , pak bych odesla. I kdyz : V polovine obeda to nekdy nejde. 🙂
Ted se ptejte na dovolenou , leto , prazdniny deti .. skolu …
v zime priprava Vanoce , Silvestr .. lyzovani .. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Ano, stalo. Začnu většinou mluvit buď o zahrádce, o zvířatech (pokud dotyčný má také třeba psa nebo kočku), o dětech (má-li je také!) o práci nebo o počasí.
Nebo prostě začnu vyprávět nějakou příhodu z dovolené – a on se většinou přidá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
baghira

S úlevou bych si oddychl, že ten otravný kecal je konečně zticha, a začal bych se v klidu opět věnovat svým záležitostem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Záleží na tom, s kým tu řeč vedu. Jestli to je pracovní schůzka. Nebo soukromá s někým známým nebo cizím a jak hodně se známe.
Většinou hledám nezávazná témata nebo pokládám otázky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eLx

Komunikuju s lidma, když mě něco zajímá.
Když mě nic nezajímá a nemám si s danejma lidma co říct, nekomunikuju s nima. Plytký konverzace o počasí a podobnejch blbostech nevedu, sorry. :)

A když je náhodou ticho, oba přemýšlíme, takže to nikoho nefrustruje…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Někdy mlčení ve dvou,je ta nejlepší komunikace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

Nejednoduší je, pokud vám to vážně vadí, začít další diskusi právě poukázáním na ticho.

„.....takový ticho, to je vždycky hrozně trapné…“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek