Lucyfer

Když vás svědí v uchu… je za tím spíš nedostatek hygieny, nebo naopak přemíra?

Mohlo by jít taky o prostou vodu v uchu. 🤔 Jak se pozná, jestli třeba nejde o nějaký zánět?
(Svědit mohou obě uši.)

Odpovědi
Ametyst

Vzala bych peroxid vodíku a obě uši opatrně vypláchla. To nemůže ublížit.

da ny

Důvodem může být i nedostatečná hygiena, daleko častěji nevhodná/nesprávná hygiena, alergie apod. U zánětu, herpesu v uchu nezůstane jen u svědění. Přihlásí se bolest a ne malá.

Pepa25

S hygienou to asi nemá nic společného (pokud jste si ho tedy zvukovod nepoškábala). Spíš to bude ta voda nebo slabý zánět – může to být spojené i s rýmou. Teď bych tam spíš nešťoural.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.