Nikkol

Když vám přijde třeba nová kreditka, čím je přilepena k papíru?

Vypadá to jako silikon co se používá do tavné pistole, ale je to měkké.

Nejlepší odpověď
Drap

Z dotazu lze usuzovat, že se jedná o nějaký měký silikon

Další odpovědi
hanulka11

Myslím, že máte na mysli DotFix

http://www.le­piky.cz/cs/pro­dukty/lepiky-dotfix/

Hlada

Také by mě to zajímalo. Myslím, že to je hmota, která se vyrábí speciálně pro dopisní zásilky, takže odpovědět by mohl někdo, kdo se s ní setkal v práci. Používá se k prichycení papírů v zásilce k sobě a dá se snadno odstranit. Používá ji třeba Reader's Digest při posílání reklamních materiálů. Psal jsem jim, ale neodpověděli.