Avatar uživatele
salsa verde

Když vám není zrovna nadvakrát ejchuchů a nejradši byste kdyby celý svět zmizel…co děláte?

Doplňuji:
všem vám děkuji za reakce, i když některé rady nelze aplikovat za tmy ve městě… i přesto děkuji za to že jste se mnou…vážím si toho. SV

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, dagry, elektrikář před 4924 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

většinou hledím do blba a přemýšlím, jak z toho ven a stejně nic nevymyslím. Nejlepší je to zaspat, ráno moudřejší večera!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Vím že to ve městě nejde ale já to řeším následovně.
Vezmu si foťák do kapsy ( s velkým se netahám ) a vyrazím pomalu do lesa co nejdál od lidí. Čím méně lidí tím lépe nejlépe žádní. A uklidňuji se focením a pozorováním přírody. Snažím se na nic nemyslet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

nejdřív si zanadávám a pak se jdu rýpat do záhonu ten mě uklidní a u toho ještě brblám jak je svět nespravedlivý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Zalezu do postele a snažím se usnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

pustím si nějakou muziku, zaberu se do práce a vono to přejde. Makat je na tyhle stavy nejlepší medicína

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Poslouchám svou nejoblibenější hudbu pěkně nahlas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Také mám občas takové stavy. Pokud nepomůže poslech hudby a já stále musím myslet na to z čeho mi je ouvej (třeba písničkou http://www.you­tube.com/watch?v=h3S4dBk­4E1g&ob=av2e). Když je mi opravdu nejhůř, přijdu ke své milované ženě a pokusíme se problém vyřešit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gollumek.88

většinou nechci aby zmizel celý svět, ale abych zmizela já.. snažim se usnout, a nebo pracuju. ale už se mi stalo i že nešlo dělat vůbec nic, jen sem ležela v posteli, neschopná se vůbec zvednout…brrr tyhle stavy nechci znova zažít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Práca je všemocný liek…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak zrovna dneska mi nebylo do ejchuchů a v podstatě ještě i teď je mi mizerně. Ani vycházka se psem mě z toho tentokrát nedostala.
Prostě když se to s..re tak se to s..re. Snad by mi pomohla písnička Wabiho Daňka – Zase bude líp. Ach jo ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Poslouchám muziku,převážně vážnou.Někdy své tápení sdělím blízkým.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GM

Ahoj. Prožívám velké trápení kvůli synovi, o kterém nevím kde je, jestli je naživu, jestli má kde spát, jestli má co jíst. Nikdo neví kde je, zapletl se do nějakých problémů. Ani policie to neví a kdyby věděla, tak neřekne, takový je zákon na ochranu osobnosti. Manžel, jeho otec, ho odepsal. Hledám ho. Naposledy jsem se s ním viděla v březnu. Nejhorší je ta bezmoc a nejistota. Vím co to znamená mít problémy, jsem s tebou a držím ti palce, aby
se ti ty tvoje podařilo co nejdřív úspěšně vyřešit. Zdraví tě Gusta Musilová z Velkého Meziříčí.

před 4924 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
salsa verde

To co jsi napsala je hrozně emotivní a to jak se tady řeší ty body nebo pozvání na rande je proti tomu směšné. Já Ti moc děkuji, přeju Ti ať nalezneš to co hledáš…nevím co dál říct protože vím že to je hodně těžké…Mirka Demjánová Ostrava Poruba.

před 4924 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

tak to jsou opravdu šílené starosti držím vám palečky

před 4924 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek