dust8

Když vám někdo sdělí, že je vlk samotář, tak vás to vyděsí?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne, takový člověk má moje sympatie. Zřejmě je i dost inteligentní, ať jsou důvody jeho samotářství jakékoliv.

Další odpovědi
Rokio

Nikoliv, protože jeden vlk by si na člověka netroufl. Vlci útočí, pokud jsou ve smečce a mají hlad, a to jen někdy na člověka.

marci1

Vůbec ne. Horší by byla smečka vlků. Při selekci ve smečce může dojít nejen ke snížení hierarchie, ale až ke smrti jednoho z nich. 🙂

elkon

Proč, je mi to jedno.

Ametyst

Vlk samotář má nejspíš mizerné zkušenosti s lidmi, nebo vyrostl na samotě a nikdy kolem sebe lidi neměl a nepotřeboval. Ostatně kam si chodíte odpocinout? Do davu lidí nebo do samoty v přírodě?