Avatar uživatele
jirka F

Když vám někdo řekne větu,to si budu pamatovat(myslí to negativně)znamená to že si to opravdu bude pamatovat?

Nebo jen kecá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Ametyst před 1629 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nekecá. Je pak ale otázkou, jak dlouho si to bude pamatovat. Já si příkoří, která mi byla učiněna teda pamatuju vcelku velmi dobře a hooooodně dlouho. A už jsem psal i proč: Ponaučení pro časy pozdější je důležité pro neopakování vlastních chyb, byť by to byla víra někomu, kdo umí zklamat.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

V podstatě souhlasím s Edisonem. Nejhorší příkoří se zapomenout nedají, ty malé se zapomenout dají. To už je na mentalitě člověka a schopnosti odpouštět. Pak je tady ještě fakt, že lidská paměť je trochu selektivní a pozitivní zážitky si pamatuje líp a ty negativní rád zapomene. Ještě že to je tak, jinak bychom byli společností nevraživých ukřivděnců… nebo jsme?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Ano, myslí to negativně. Rozhodně to není dobré znamení. Pokud by ale řekl: „Máš to u mě.“ tak to myslí pozitivně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jistě, že si to bude pamatovat, ale fakt záleží na tom, čeho/koho se příkoří týká.

Hej, víš kolikrát jsem si to už říkala a stejně jsem časem zapomněla? Vzpomenu si na po x letech a to už je pozdě něco řešit nebo připomínat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Jiste ze nekecá: vyrobil sis nového nepřítele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Všechno si pamatuju! Negativní slova i zážitky.

Dotyčný Ti nelže.

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Rokio „pro změnu“ odúovídá na něco jiného, než se tazatel ptal.

před 1629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Rokio se pochopitelně hluboce plete. Dokonce nepochopil otázku, takže odpovídá nesmyslně a navíc na něco, na co se tazatel ani neptal.

před 1629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

Edison: Souhlasím s Edisonem. Zmýlil jsem se.

před 1629 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek