Když Vám něco nejde, děláte to dál nebo ne?

Děláte to dál aby ste se překonávali, nebo když Vám něco nejde tak to dělat nechcete a ani neděláte?

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží na tom – co, pro koho, co mi na tom nejde…
😉
Ale tak nějak ´průměrně´ – ´švihnu´ s tím, počkám, dám si kafe, cigárko, panáka – zase to ´zvednu´ a pokračuju…

Další odpovědi
zzzzz

Záleží o co se přesně jedná, rozhující je pro mě konkrétní situace.
Pokud mi na tom záleží, tak to dělám tak dluho, dokud se mi to nepovede.
Pokud mi na tom nesejde, vybodnu se na to.

setapouch

Většinou dělám na víc věcech najednou, takže když se někde zaseknu, přejdu na jinou věc a tak dokola.

quentos

podobně jako mowla, záleží na okolnostech. Třeba mi nejdou šachy, a přesto jsem je hrával po celou dobu VŠ studia a dostával pravidelně nakládačku, až jsem soupeře jednoho krásného dne porazil (několik dní předtím se mi jako „mezistupeň“ podařilo nejprve uhrát pat). Nejde mi balit holky, ale vzdát se toho, to bych byl sám proti sobě ;{))> ale pak jsou momenty, kdy se např. obrátím raději na odborníky v daném oboru. Buď je to nechám udělat rovnou, nebo požádám o radu :{)>

lota

Většinou když s něčím začnu, tak mi to nejde. Snažím se to překonat do doby, než to půjde.

Nevíteto?

Záleží co a proč 🙂 Když mám schopnost a umím to (a chci) změnit tak se o to pokouším. Ale když to k ničemu potřebovat nebudu a nebaví mě to, tak ne.