Gestas

Když v otcově služebním autě způsobím nehodu, přijde otec o bonusy na povinném ručení?

Otcův zaměstnavatel povoluje řízení služebních vozidel rodinnými příslušníky, takže v tomto by problém nebyl. Já žádné auto nevlastním, takže o žádné bonusy přijít nemohu.

Nejlepší odpověď
independent

O bonusy přijde majitel respektive pojistitel auta, takže nejspíš otcův zaměstnavatel, určitě si to uvědomuje když povolil řízení rodinným příslušníkům.

Další odpovědi
cukrar

Otec nemůže přijít o bonus, když to vozidlo není jeho.