mosoj

Když v maratonu předběhnu posledního na jakém místě jsem ?

Předposlední nebo poslední ?
Doplňuji:
Chci nominovat ale mohu jenom jednou. Takže nominuji alespoň hubou, huxu a drapa !!! Přesto mě ta nesprávná odpověď na prvním místě štve !!!

Ano, je to krásný logický chyták. Nemohu být na žádném místě protože posledního nemohu předběhnout !!!!

Nejlepší odpověď
huxa

nemůžeš předběhnout posledního, jedině předposledního.

Další odpovědi
david22

předposlední

Doplňuji:
huxa: a proč ne? Pokud se přifařím k maratónu, jsem poslednější než poslední, tudíž ho mohu předběhnout. Uvažuj huxo logicky :)

Drap

To by se muselo běžet na okruhu a byl by jsi tolikátý, jako kolikátý jsi posledního předběhl. Vzhledem k tomu, že maraton se na okruzích neběhá, tak je to blbost , protože poslůedního nelze předběhnout

so.me

První. Nebo taky druhý, třetí, záleží kolik jich už o posledního předběhlo přede mnou… Prostě jsem posledního předběhl o celé kolo.
Doplňuji:
Maraton se běžně v okruzích běhá.

manon

Ta otázka se moc nepovedla, což? :) Každý má nějakou tu pravdu a každý říká něco jiného :) Chyták pro laboratorní podmínky a znehodnocen navíc, promiň Mosoji, tím dodatkem „Předposlední nebo poslední?“ v otázce. To bylo takové anketní a chyběla tam jiná možnost :)
Tak jsem si zamudrovala, zapeskovala a zas můžu jít :)

david22

manon má pravdu. U otázek tohoto typu je vhodnější anketa s výběrem „jiná možnost“

david22

Jááák nesprávná odpověď? Pokud se někdo v průběhu maratónu přidá, tak je ještě víc poslední. Moje odpověď mosoji byla nej-Šalamounštější. Jestli mi nedáš nominaci, budeš na tom ještě hůř, než teď!!! Nezlob mě mosoji, nezlob mě!