Michal Kole

Když v Karlových varech v plaveckém bazénu unikl chlór, co tam dělala Policie České republiky ?

Hasičský záchranný sbor České republiky a Zdravotnickou záchrannou službu chápu, ale Policie České republiky je tam jaksi „navíc do "počtu“.

Jaké tam policisté plnily úkoly ?

http://www.hzscr­.cz/clanek/ha­sici-z-bazenu-evakuovali-pres-sto-navstevniku-vice-nez-polovina-z-nich-se-nadychala-unikleho-chloru.aspx

Nejlepší odpověď
Bedy

terry: To je pravda. Když nehcodí do práce a smrdí si doma na dávkách jako největší invalida na světě. Takovým lidem bych ti dávky bral a ať si jdou třeba pod most a žijou si s existenčním minimem. A dával je těm, co to opravdu potřebují.

Jinak k otázce – jak už tu někdo psal, mohl tam někdo spáchat trestný čin. Je to potřeba vyšetřit, zda-li nějaká osoba není viníkem či nešlo pouze o nešťastnou náhodu.

Další odpovědi
huxa

Protože zde mohlo dojít k trestnímu činu a ublížení na zdraví.

terry

Ty se asi vážně dost nudíš, co?

GTA Andreas

Tobě se Míšo asi nebude chtít odejít ze světa.

Zdroj: http://bit.ly/Y1I­afF

nimbus4

Neboj, o invalidku přijdeš do Vánoc.